GIDA SANAYİ > İçecek Ürünleri

damacana su

5 TL
İzmir
İlan No 36
Kişisel Bilgiler
İlan Sahibi  
   mesrur güvenç
Cep Telefonu  
   +90 534-7839916
Ev Telefonu  
   +90 232-2242211
İş Telefonu  
   +90 232-2464445


İşlemler

 İlan Sahibine Mesaj Gönder
 Favori İlanlarıma Ekle
 

Bildirim
Dolandırıcılık/Hile/Hakaret
Spam/Çift
Geçersiz/Güncel Değil
Yanlış Kategori
Telif Hakkı / Marka İhlali


    İlan Detayı

2008 yili Subat ayinda el degistiren Revan Su tesisleri Sapanca Ilçesi Fevziye Köyü Susuzdere Mevkii'inde bulunmaktadir.

2008 yili Subat ayinda tesis yenileme çalismalarina baslanilmis olup, tesisteki tüm makineler yenilenmis, proses, dünya gida standartlarinda üretim yapar hale getirilmistir. Bu yenileme çalismalari ile birlikte uluslararasi kalite sistem standartina uygun bir kalite yönetim sistemi kurularak ISO 9001:2000 sertifikasi ile TSE 266 Uygunluk Belgesi ve HACCP (Kritik Kontrol Noktalarinda Denetim) Belgesi alinmistir.

Sektörde lider olmayi amaçlayan Revan Su, tesislerinde 250 ml bardak su ve 19 lt PC damacana dogal kaynak suyu üretmektedir. Sirketin 2009 yili hedefleri içinde 0,33 - 0,5 - 1,5 lt pet üretimi bulunmaktadir.

Revan Su tesislerinde üretilen her ürün TEMA Vakfi'nca denetlenmekte ve her ürünün satis bedeli üzerinden TEMA Vakfi'nin yapmakta oldugu erozyonla mücadele çalismalarina katki saglanmaktadir.( BAYİLİKLER VERİLECEKTİR) İZMİR VE MANİSAA CEVRESİ

    Bunlara Dikkat Edin !

ilanlar.etoplum.com, tüm kullanıcılar için tam bir güvenlik sağlamayı amaç edinmiştir. Siz de kendi güvenliğiniz ve diğer kullanıcılar için, satın almak ya da kiralamak istediğiniz ürün/hizmet ile ilgili kesin karar vermeden ön ödeme yapmamaya, avans ya da kapora ödememeye özen gösteriniz. İlan sahiplerinin ilanlarda belirttiği herhangi bir bilgi ya da görselin gerçeği yansıtmadığını düşünüyorsanız veya ilan sahiplerinin üyelik profillerindeki bilgilerin doğru olmadığını düşünüyorsanız, lütfen bize haber veriniz.

  Yardım | Hakkımızda | Gizlilik İlkesi | Kullanım Şartları

ssk sorgulama ssk prim sorgulama ssk hizmet dökümü ssk maaş sorgulama ssk emekli maaşı sorgulama müstehaklık sorgulama ssk borç sorgulama bağur borç sorgulama bağkur maaş sorgulama bağkur emekli maaşı sorgulama emekli sandığı maaşı sorgulama ne zaman emekli olabilirim adres bulma telefon rehberi
ilanlar.etoplum.com`da yer alan ve kullanıcılar tarafından oluşturulan tüm içerik, yorum ve bilgilerin doğruluğu, yayınlanması ile ilgili tüm yasal yükümlülükler içeriği oluşturan kullanıcıya aittir. Bu içeriğin, yorum ve bilgilerin yanlışlık, eksiklik veya yasalarla düzenlenmiş kurallara aykırılığından dolayı ilanlar.etoplum.com asla sorumlu tutulamaz. İlanlarla ilgili sorularınızı ilan sahiplerine sorabilirsiniz.

© 2010 ilanlar.etoplum.com Bir eToplum.com Hizmetidir. eDevlet videolar

Bu internet sitesinin kullanıcıları Kullanım Sözleşmesi ve Gizlilik Politikası'nı kabul etmiş sayılırlar