OTOMOTİV SANAYİ > Diğer

Megayay Makine ve Endüstriyel Ekipmanlar A.Ş.

Ücretsiz
İzmir
İlan No 1374
Kişisel Bilgiler
İlan Sahibi  
   Yıldıray Çelik
Cep Telefonu  
   +90 554-3714780
Ev Telefonu  
   +90 -
İş Telefonu  
   +90 232-4355083


İşlemler

 İlan Sahibine Mesaj Gönder
 Favori İlanlarıma Ekle
 

Bildirim
Dolandırıcılık/Hile/Hakaret
Spam/Çift
Geçersiz/Güncel Değil
Yanlış Kategori
Telif Hakkı / Marka İhlali


    İlan Detayı

baskı yayı, çekme yayı, kurma yay, zemberek yayve disk yay gurupları ile birlikte özel tasarım yayelemanlarının tesbiti hesaplanması ve uygulaması konularında yardımda bulunacağım.Pek çok ziyaretçimiz yayların imalat kritikleri ve uygulama yöntemlerikonusunda yardım talebinde bulunmaktadır. İşte bu noktada sizlere tecrübedeneyim ve teknik bilgilerimi aktararak uygulamalarınızın doğru ve kusursuzayakın sonuçlarla çalışmalarını sağlamak istemekteyim.


    Bunlara Dikkat Edin !

ilanlar.etoplum.com, tüm kullanıcılar için tam bir güvenlik sağlamayı amaç edinmiştir. Siz de kendi güvenliğiniz ve diğer kullanıcılar için, satın almak ya da kiralamak istediğiniz ürün/hizmet ile ilgili kesin karar vermeden ön ödeme yapmamaya, avans ya da kapora ödememeye özen gösteriniz. İlan sahiplerinin ilanlarda belirttiği herhangi bir bilgi ya da görselin gerçeği yansıtmadığını düşünüyorsanız veya ilan sahiplerinin üyelik profillerindeki bilgilerin doğru olmadığını düşünüyorsanız, lütfen bize haber veriniz.

  Yardım | Hakkımızda | Gizlilik İlkesi | Kullanım Şartları

ssk sorgulama ssk prim sorgulama ssk hizmet dökümü ssk maaş sorgulama ssk emekli maaşı sorgulama müstehaklık sorgulama ssk borç sorgulama bağur borç sorgulama bağkur maaş sorgulama bağkur emekli maaşı sorgulama emekli sandığı maaşı sorgulama ne zaman emekli olabilirim adres bulma telefon rehberi
ilanlar.etoplum.com`da yer alan ve kullanıcılar tarafından oluşturulan tüm içerik, yorum ve bilgilerin doğruluğu, yayınlanması ile ilgili tüm yasal yükümlülükler içeriği oluşturan kullanıcıya aittir. Bu içeriğin, yorum ve bilgilerin yanlışlık, eksiklik veya yasalarla düzenlenmiş kurallara aykırılığından dolayı ilanlar.etoplum.com asla sorumlu tutulamaz. İlanlarla ilgili sorularınızı ilan sahiplerine sorabilirsiniz.

© 2010 ilanlar.etoplum.com Bir eToplum.com Hizmetidir. eDevlet videolar

Bu internet sitesinin kullanıcıları Kullanım Sözleşmesi ve Gizlilik Politikası'nı kabul etmiş sayılırlar