Size nasıl yardımcı olabilirim?ilanlar.etoplum.com Gizlilik İlkesi

Bu gizlilik ilkesi ile, kişisel verilerinizin nasıl işleme alınıp muhafaza edildiği açıklanmaktadır. ilanlar.etoplum.com web sitesini (kısaca 'ilanlar.etoplum.com') faal tutabilmek ve güvenilir kılmak için (aşağıda verilen detaylara bakınız) kişisel veriler toplanır, kullanılır ve paylaşılır.

Veri Toplama
ilanlar.etoplum.com'da yer alan veriler elbette herkesin ulaşabileceği verilerdir. Ağ sunucularımız Türkiye/İstanbul'dadır. Dolayısıyla bize kişisel verilerinizi göndermeye karar verdiğinizde, bu verilerin Türkiye/İstanbul'daki ağ sunucularımıza transferini ve oralarda saklanmasını kabul etmiş olursunuz. Aşağıdaki kişisel verileri toplar ve muhafaza ederiz:

E-mail adresi, diğer (fiziki) irtibat bilgileri ve (kullanılan ağ sunucusuna göre) bazı durumlarda finansal veriler;

Bilgisayar giriş veya katılım verileri, ziyaret edilen sayfalarla ilgili istatistikler, ilanlar.etoplum.com'a gidiş-geliş trafiği ve reklam hakkında veriler - hepsi cookie vasıtasıyla - Tarayıcınızda cookie' leri devre dışı bırakmak için gerekli işlemleri yapabilirsiniz, fakat bu durum web sitemizi kullanım yeteneğinizi muhtemel olarak etkiler;

Kullanıcının IP adresi ve standart web log verileri dahil olmak üzere, diğer veriler.

Kullanım
Kullanıcıya ait kişisel veriler aşağıdaki amaçlarla kullanılır:

  • Hizmetlerimizi sunmak için;
  • İhtilafları çözümlemek, ücret toplamak ve olası problemleri gidermek için;
  • İlkelerimiz doğrultusunda, güvenilir bir ticari ortam yaratmak ve geliştirmek;
  • Kullanıcı tecrübelerini uyarlamak, hizmetlerimize olan ilgiyi ölçmek ve kullanıcıları hizmetler ve güncellemeler hakkında bilgilendirmek;
  • Size reklam ve promosyon kampanyaları sunmak;
  • Veriler toplandığı zaman tarif edilen diğer işlemleri kullanıcılar için yapmak.

İfşa
Kullanıcının açık izni olmadan, üçüncü kişilere pazarlama amacıyla hiçbir kullanıcı verisi satılmaz veya kiralanmaz. Hukuki zorunluluklar, ilkelerimiz, içeriklerle veya hak ihlâlleri ile ilgili (tazminat) talepleri gerektirdiği zaman veya herhangi birinin haklarını, mallarını veya emniyetini korumak için, kişisel veriler açıklanabilir. Ayrıca aşağıdaki kuruluşlarla bilgi alışverişimiz söz konusu olabilir:

  • Potansiyel yasadışı davranışları tespit etmek ve önlemek için faaliyet gösteren ve hizmet birliği sağlayan şubelerimiz. (şubelerimiz sadece talep eden kullanıcılara pazarlama yapacaktır).
  • Şirket faaliyetlerimize yardımcı olan hizmet sağlayıcılar.

İletişim ve Email Araçları
Aksini bildirmediğiniz takdirde, bizden pazarlama ve reklam mesajları almayı kabul etmiş olursunuz. Eğer bizden pazarlama mesajı almak istemiyorsanız , size gelen pazarlama mesajı içinde gösterilen şekilde bu tercihinizi açıkça bildirin. Sitemizi veya iletişim araçlarımızı adresleri saklamak spam göndermek veya Gizlilik ilkelerimiz ya da kullanım şarlarımızın başka türlü ihlalini içeren bir şekilde kullanamazsınız. İletişim araçlarımız vasıtasıyla gönderilen kötü niyetli faaliyet ya da yasak içerik taşıyan mesajları otomatik olarak tarayabilir ve manuel olarak filtreleyebiliriz. Fakat bu tür mesajları sürekli saklamayız. Eğer bir arkadaşınıza bizim araçlarımızı kullanarak içerik gönderirseniz, arkadaşınızın adresinizi daimi olarak saklayıp kullanmaz ya da bu bilgileri pazarlama amaçlı olarak ifşa etmeyiz. Diğer kullanıcılardan gelen spamleri bildirmek için lütfen Müşteri Hizmetlerimizle irtibata geçin.

Giriş, Değişiklik ve İptal
Kişisel verilerinizi, göndermiş olduğunuz mesajda veya kullanıcı hesabı sayfasında görebilir, değiştirebilir veya silebilirsiniz. ilanlar.etoplum.com'da görünmeyen kişisel verilerinizi görebilmek için giriş yaparak ya da bilgi@domain.com adresinden Müşteri Hizmetleri bölümümüz ile irtibata geçebilirsiniz. Lütfen olası yanlışları düzeltiniz. Bu tür isteklerle ilgili belli bir ücret talep edilebilir fakat bu miktar, yasaların öngördüğü meblağları aşamaz. Daha önce açıkladığımız amaçlar için artık gerekli olmayan kişisel veriler tarafımızca iptal edilecektir (silinecektir). Yasaların öngördüğü çerçevede, olası ihtilafları çözmek, ilkelerimizi uygulamak ve kötü niyetli kullanıcıları uzak tutmak için, kişisel veriler tarafımızdan saklanacaktır. Eğer başkaca sorularınız var ise Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilirsiniz.

Kişisel Verilerin Başka Ülkelere Transferi
Bilgilerinizi ortak içerik (Paypal) ve hizmet sağlamak (kayıt, işlem ve müşteri hizmetleri gibi), potansiyel hukuka aykırı davranışları ve ilkelerimizin ihlalinin tespiti ve önlenmesi ve bu grup şirketlerin ürünleri, hizmetleri ve iletişimi ile ilgili yönlendirici kararlar alınması için paylaşabiliriz. Şirketler topluluğumuzun üyeleri size ait bu bilgileri sadece size pazarlama dokümanlarını göndermek amacıyla ve ancak onların hizmetlerini talep etmeniz durumunda göndermek için kullanacaklardır.

Güvenlik
Kişisel bilgilerinizi yetkisiz erişim ve ifşaatlara karşı korumak için çok sayıda araç (şifreleme, giriş kodları, fiziki güvenlik tedbirleri) kullanıyoruz. Fakat sizin de bildiğiniz gibi hiçbir şey mükemmel değildir. Bu nedenle bu konuda biz de herhangi bir garanti veremiyoruz.

Genel
Bu ilkeler her an tarafımızca güncellenebilir. Güncellemeler, siteyi bir sonraki kullanımınız anında veya 30 gün içerisinde (hangisi daha önce söz konusu olursa) geçerli olmaya başlar. Eğer kuruluşumuz veya şubelerimiz herhangi bir şirket birleşmesine veya satın almaya konu olursa, bu ilkenin aynen geçerli kalması koşuluyla, kişisel verileriniz birleşilen veya satın alınan şirket ile paylaşılabilecektir. Bu ilkeler ile ilgili sorularınızı bilgi@domain.com adresine gönderebilirsiniz.

  Yardım | Hakkımızda | Gizlilik İlkesi | Kullanım Şartları

ssk sorgulama ssk prim sorgulama ssk hizmet dökümü ssk maaş sorgulama ssk emekli maaşı sorgulama müstehaklık sorgulama ssk borç sorgulama bağur borç sorgulama bağkur maaş sorgulama bağkur emekli maaşı sorgulama emekli sandığı maaşı sorgulama ne zaman emekli olabilirim adres bulma telefon rehberi
ilanlar.etoplum.com`da yer alan ve kullanıcılar tarafından oluşturulan tüm içerik, yorum ve bilgilerin doğruluğu, yayınlanması ile ilgili tüm yasal yükümlülükler içeriği oluşturan kullanıcıya aittir. Bu içeriğin, yorum ve bilgilerin yanlışlık, eksiklik veya yasalarla düzenlenmiş kurallara aykırılığından dolayı ilanlar.etoplum.com asla sorumlu tutulamaz. İlanlarla ilgili sorularınızı ilan sahiplerine sorabilirsiniz.

© 2010 ilanlar.etoplum.com Bir eToplum.com Hizmetidir. eDevlet videolar

Bu internet sitesinin kullanıcıları Kullanım Sözleşmesi ve Gizlilik Politikası'nı kabul etmiş sayılırlar